Przejdź do głównej zawartości

Aegis Defence Line

Ostatnia linia obrony, czyli nadrabianie zaległości.

Ten projekt miałem skończyć jeszcze przed Malarską Aktywacją. Oczywiście wyszło prawie jak zwykle. Tym razem jednak postanowiłem, że nie odłożę niedokończonych modeli "na później" bo już nigdy do nich nie wrócę.
Właściwie pół mojej armii Marines Chaosu to modele niedokończone...

Ta linia obrony stanowi istotny element mojej koncepcji rozpiskowej. Jeśli będę ją brał dla samych Mrocznych Aniołów, to będzie służyć Dewastatorom jako osłona i dodatkowa siła ognia. Obsługiwać działo będzie drużyna bojowa z wyrzutniami rakiet, żeby skutecznie razić takie same cele (fruwajki, transportery, lekkie pojazdy, ewentualnie walkery i ciężka piechota).
Jeśli dorobię się kiedyś kontyngentu Gwardii, to za osłonę wsadzę piechotę i nawet ze dwa Lemany.A teraz pora brać się za termosy, bo już połowa miesiąca zleciała O.o.

Komentarze

  1. The staff examined the approach CNC machining for the development of the half and it was successful. After testing the process, the modellers reconstructed the structure in Cinema4D and exported the front {part of|a half of} the mannequin to Netfabb. The entrance of the building was chosen outcome of} 3D printing limitations and the budget of the project for producing the maquette. 3D printing was solely one of the capabilities enabled by the produced 3D mannequin of the financial institution, but outcome of} project's limited scope, the staff did not proceed modelling for the digital representation or different applications. In 2021, Parsinejad et al. comprehensively compared the hand surveying method for 3D reconstruction ready for 3D printing with digital recording .

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Finish Him!

Projekt Plastikowa Bucket Lista Wielkimi krokami zbliża się 40 edycja moich urodzin i pomyślałem, że jest to dobra okazja, aby zmobilizować się do dokończenia pewnych projektów związanych z hobby. Nie jest to jakiś pełen przemyśleń i podsumowań etap, ani nie zrobię już nic spektakularnego. Po prostu znam siebie na tyle, by wiedzieć, że lepiej pracuję, gdy mam deadline i mniej czasu na prokrastynację. Gdy czas nie wydaje się problemem, łatwo ulega się pokusom i zaczyna siedem kolejnych rzeczy, aby nie skończyć żadnej.  Oto więc (skrócona) lista rozgrzebanych figurkowych projektów do dokończenia w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Chcę żeby była realistyczna, ale też trochę ambitna. Celem jest skończenie, a nie osiągnięcie super efektu. 5 SM Scouts (Flesh Tearers) 5 SM Incursors (Flesh Tearers) SM Captain in Gravis Armour (Flesh Tearers) SM Lieutenant (Death Company)  3 Custodes (Kill Team) Kill Team - duży budynek, średni i kawałek terenu Sigmarite Mausoleum - trzy budynki i posąg  No

Non omnis pomalowane

A miało być tak pięknie Był plan, był zapał, były obietnice, a wyszło jak zwykle. Malarska aktywacja w moim wykonaniu to na razie małe aktywiątko, a nie zryw hobbystyczny. A na pewno nie blogerski. Bo jednak mało, ale coś tam się działo, czasem ruszyłem pędzlem, czasem sprayem. Stan na dziś, czyli w zasadzie koniec pierwszego etapu, a nawet początek drugiego, to: